Sık sorulan sorular

Video ve ek seçenekler çok pahalı indirim olur mu?
Herşeyden önce bunun bir ihtiyaç değil ekstra olduğunun unutulmamasını istiyoruz. Ayrıca bu iş büyük bir hevesle yaptığımız bir iş ve belirlediğimiz ücrette indirim olursa hevesimiz kaçıyor. Ve emin olun verdiğimiz emeğe göre pahalı değil.

Videoda oynayanlar sizin tanıdıklarınız mı?
Sence o kadar kişi tanıyor olabilir miyiz? Hayır tabi ki değil; bu konuda daha fazla bilgiyi "nasıl yapıyoruz?" bölümünden edinebilirsin.

Videoyu sevgilime ben yaptım diyebilir miyim?
Teslim aldığınız videoda sitemize ya da firmamıza ait hiç bir resim, yazı ya da reklam bulunmamaktadır. Eğer isterseniz videoyu kendinizin yaptığını söyleyebilirsiniz :)

Videonun görüntü kalitesi ne durumda, büyük ekranda izletebilir miyim?
Videoları HD kalitesinde çıkmaktadır daha önce sinema salonunda izlettirmiş müşterimiz bile var. Ancak video paylaşım sitelerine yüklemeniz durumunda görüntü kaliteli biraz azalıyor.

Videonun kaç dakika sürüyor?
Videonun şu kadar süresi var gibi belli bir şey diyemiyoruz. 10 kişilik videolar söyletilen cümleye göre 30-50 sn sürerken, 20 kişilik video ortalama 1-2 dakika sürebilmektedir. Ek seçenekler kullanıldığında 3-5 dakikayı bulan videolar da olmakta.

Daha farklı fikirlerim var videoya ekler misiniz?
Öncelikle biz bu konuda kesinlikle açık fikirliyiz ve sınırları zorlamaya hazırız! Aklınıza gelebilecek her türlü ilginç ve zor fikire açığız. Bunları bizimle paylaştığınızda fikrinizin zorluğuna göre ek ücret talep edebiliriz.

Sevgilime videoyu izlettirdim, beğenmedi. Ne olacak?
Önce nabzını kontrol edin, atmıyor olabilir. Bildiğiniz üzere yaşam belirtisi yoksa tepki beklememek lazım. Ayrıca aldığı hediyeden dolayı geçici bir şok yaşıyorda olabilir, doktorunuza başvurun. Şaka bir yana bugüne kadar herkesin, beğenmenin üzerinde tepki verdiği bu hediyeye böyle bir soru beklemiyoruz.

Ödemeyi nasıl alıyorsunuz?
İş başında havale veya eft olarak.

Siz videoyu hazırlayın göreyim, parasını sonra öderim?
Bunu duymamış kabul ediyoruz :)

Tüm bunların dışında aklınıza takılan daha fazla soru varsa çekinmeden bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Buradasınız: Home O, Seni Çok Seviyor! Sık Sorulan Sorular

Paylas

Bize Ulaşın:

E-posta adresimize mail atabilir ya da MSN listenize ekleyebilirsiniz.
  • 0541 341 0 536

Kaydolun!

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden, yeni özelliklerden haberiniz olsun!