Nedir?

Sevgilinize veya sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz, tanımadığınız farklı tarz ve meslek gruplarından insanların, "Ayşe, Ali seni çok seviyor" tarzında sizin istediğiniz cümleleri söylettiğimiz ve bunu mini bir film haline getirdiğimiz bir hediyedir. Kıpır kıpırdır, canlıdır, etkileyicidir, izlerken birbirinden farklı duygular yaratan bir hediyedir. Sadece yaşayanlar bilir!

Sadece o, seni çok seviyor mu?
Hayır; doğum günü kutlamaları, affedilme dilekleri, teşekkür, yıl dönümü ve daha bir çok tarzda, özel gün ve anlar için video yaptırabilirsiniz. Ayrıca herkese "o seni çok seviyor" dedirmek yerine, vereceğiniz uzun bir cümleyi herkese 1-2 kelime söyleterek te daha farklı bir çalışma yapılabilmektedir.

Sadece bu yetmez diyenler için, o seni seviyor videonuza farklı tarzlarda ek seçenekler sunuyor ve hediyenizi daha da orjinal hale getiriyoruz. O seni seviyor videosu bizim ürettiğimiz bir hediye türü değil, ama bunu bu kadar orjinal, içten ve ek seçenekler ile geliştiren biziz.

Peki biz kimiz?
Biz sadece 2 kişiyiz. Bu işi keyifle yapan, bu videoyu sevdiğinize verdiğinizde aldığınız tepkiyi bizimle paylaşmanızdan çok mutlu olan 2 kişiyiz. Ayrıca işin yapılması sırasında, renkli kişilerle tanışmaktan, farklı mekan ve semtlere gitmekten keyif duyan 2 kişiyiz.

Buradasınız: Home O, Seni Çok Seviyor! Nedir?

Paylas

Bize Ulaşın:

E-posta adresimize mail atabilir ya da MSN listenize ekleyebilirsiniz.
  • 0541 341 0 536

Kaydolun!

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden, yeni özelliklerden haberiniz olsun!