Nasıl Yapıyoruz?

01Önce tabi ki olayı öğreniyoruz. Bir doğum günü mü kutluyorsunuz, yaptığınız bir hata için özür mü diliyorsunuz, yoksa sevgilinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Daha sonra video da söylenecek sözleri ek seçenek detaylarını ya da istediğiniz özellikleri öğreniyoruz?

02Sonra çıkıyoruz sokaklara! Yaşlı, genç, dönerci, berber, rocker, turist, sanatçı önümüze kim çıkarsa çekinmeden soruyoruz ve kayıda alıyoruz. Birinin çekimi kötü mü oldu, tekrar tekrar çekiyoruz ki zaten 2-3 denemden sonra insanlar mükemmel bir uyum göstermeye başlıyor. Daha sonra bu videoları düzenliyoruz, kamera hatalarını kötü çıkan yerleri kesiyor, kırpıyoruz.

03Bir sonraki adım da gerek videonun tarzına, gerekse o an ki ruh halimize göre, videoyu izlerken sizi daha da etkileyecek arka plan müziğini buluyor ve videonuza ekliyoruz.

04Her ne kadar 2-3 satırda anlatmış olsak ta, emin olun göründüğü kadar kolay değil! Tanımadığınız insanları yolda birden çevirip "Ayşe, Ali seni çok seviyor der misiniz?", video çekeceğiz demek ve kişiye kabul ettirmek sandığınızdan çok daha zor.

Bunun dışında aklınıza takılabilecek sorular için tıklayın!

Buradasınız: Home O, Seni Çok Seviyor! Nasıl Yapıyoruz?

Paylas

Bize Ulaşın:

E-posta adresimize mail atabilir ya da MSN listenize ekleyebilirsiniz.
  • 0541 341 0 536

Kaydolun!

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden, yeni özelliklerden haberiniz olsun!