2.Kez - 1 Kişiye Ücretsiz 10 Kişilik Video

Bu kampanya sona ermiştir.

Daha önceki kampanyamızda 1 kişiye ücretsiz 10 kişilik video hazırlamıştık ve kazanan kişiye videosunu teslim etmiştik. Kaçıranlar için tekrar facebook kampanyası aktiftir.

Kampanyaya katılmak çok basit
Facebook Sayfamızı beğenin
Bu linkte bulunan fotoğrafı beğenin ve paylaşın
Bu işlemleri yapanlar arasında rastgele belirlenecek bir kişi bizden 10 kişilik videoyu ücretsiz kazanacaktır. 

 

Çok özel indirimli paketler ile Markapon.com'dayız

Bu kampanya sona ermiştir

%35'e varan indirimli paketler ile Markapon'dayız. Detaylar ve satın almak için Markapon.com

İndirim çanları çalıyooor!

Bu kampanya sona ermiştir.SevgiliyeHediye1.com'dan mükemmel paket, mükemmel fiyata! En çok tercih edilen ek seçenekler ile dolu bu video paketi 350 TL yerine 200 TL. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ya da hemen sipariş verebilirsiniz.

1 Kişiye Ücretsiz 10 Kişilik Video

Bu kampanya sona ermiştir.

Facebook sayfamızda geçerli olan bu kampanyaya katılmak için bu linkte bulunan fotoğrafa aşağıdaki işlemleri yaparak katılabilirsiniz.

1- Fotoğrafı beğen
2- Sayfayı beğen
3- Fotoğrafı paylaş

Yukarıdaki işlemleri yapanlar arasından 1 kişi SevgiliyeHediye1.com’dan ücretsiz 10 kişilik video kazanacaktır. Son katılım 2 Nisan. Kazanan 3 talihli Nisan’da açıklanacaktır.

Çok özel paketler ile yakala.co'dayız!

Bu kampanya sona ermiştir.

SevgiliyeHediye1.com ve yakala.co işbirliği ile sevgililer günü için süper indirimli paketler yayında. Stoklar tükenmeden alın.

Sevgililer gününe özel mükemmel fiyatlar! - TÜKENDİ!

Bu kampanya sona ermiştir.

sevgililer-gunu-firsati.jpg
Sevgiden, aşktan büyük hediye olmaz, ama sevgililer günü de hediyesiz kutlanmaz. Sevgililer gününde sevgilinize eşinize en ilginç, en etkileyici ve en unutulmaz hediyeyi verebilmeniz için mükemmel paketleri inanılmaz fiyatlar ile hazırladık.

Bilinen klasik hediyelerden artık vazgeçin ve bu yıl 14 Şubat sevgililer gününde ona unutamayacağı bir hediye verin.

Bu kapmanya 14 Şubat 2013 tarihine kadar geçerlidir. Yaşanabilecek yoğunluk nedeni ile siparişleriniz son günlere bırakmamanızı ve erken sipariş vermenizi rica ederiz. SevgiliyeHediye1.com kampanya tarihinden önce kampanyayı bitirme ya da fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2012 Yılbaşı Fırsatı

Bu kampanya sona ermiştir.

yilbasi-indirimi.jpg
Yeni yıl hediyesi için farklı fikirler arayanlara SevgiliyeHediye1.com'un çok özel bir teklifi var. 10 Kişilik video + Kişiye özel uzun beste 275 TL yerine 190 TL. İster sevgilinize isterseniz arkadaşlarınıza sevgi mesajları ya da yeni yıl kutlamaları içeren video yaptırabilirsiniz.

Bu kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir. Video teslim süresi sipariş gününden itibaren 2-4 gündür. Son güne bırakmadan bu fırsatı yakalayın. Kampanya ve video hakkında detaylar için iletişime geçebilir ya da video siparişinizi verebilirsiniz.

Sevgililer günü için çok özel fiyatlar Markapon'da

Bu kampanya sona ermiştir.

14 Şubat sevgililer günü için SevgiliyeHediye1.com'un en farklı hediyesi olan "o seni çok seviyor videosu" mükemmel indirimli fiyatlarla Markapon'da. Sınırlı sayıdaki çok özel indirimli paketleri Markapon aracılığı ile almak için tıklayın.

Buradasınız: Home İndirimler / Fırsatlar

Paylas

Bize Ulaşın:

E-posta adresimize mail atabilir ya da MSN listenize ekleyebilirsiniz.
  • 0541 341 0 536

Kaydolun!

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden, yeni özelliklerden haberiniz olsun!