Sevgiliye Karikatür - YENİ

(12 - user rating)

İster O Seni Seviye Videonuza ekletin, isterseniz çerçeve, poster, davetiye ya da kupaya, yastığınıza bastırın. SevgiliyeHediye1.com'dan yepyeni bir hizmet, sevgiliye karikatür.

Sevgiliye Karikatür Nedir?
Nasıl Yaptırabiliriz?
Merak Ettikleriniz?
Ücretler

Tüm bu soruların cevapları yakında SevgiliyeHediye1.com'da olacak.

Doğum Günü, yıldönümü, evlilik teklifi

(4 - user rating)
Değer verdiğiniz, sevdiğiniz kişileri etkilemek istediğiniz her özel gün için ve herkese Sevgiliye Hediye 1'den çeşit çeşit videolar.

Konusu, mesajı ne olursa olsun video yaptırabilirsiniz. Hiç tanımadığınız ve sokaklardaki sıradan vatandaşların yer aldığı "o seni çok seviyor videolarında" istediğiniz mesajları, istediğiniz cümleleri söyletebilirsiniz.

Yaz geliyor fırsatlar ısınıyor!

(0 - user rating)

Yaz aylarının gelmesi ile farklı fırsat ve kampanyalarımız da devreye giriyor. Video çekimlerinin en güzel ve eğlenceli olduğu yaz ayalarında Facebook ve markapon.com kampanyaları ile yaza girişimizi yaptık.

Kampanyaları kaçırmamak için sitemizi takip edebilir, e-posta adresinizi sistemimize kaydedebilir ya da sosyal medyadan bizimle iletişimde kalabilirsiniz. 

Artık Moda Sevgiliye Video Hazırlamak!

(1 - user rating)

Ne aşklar başladı, ne kırgınlıklar affedildi, kaç doğum günü kutlandı ne evlilikler teklif edildi bu videolarda. Artık moda "sevgiliye video hazırlamak".

Yüzlerce aşka, dargınlığa şahit olduk bu videoları size hazırlarken. Ne dertler dinledik. Bu işe başladığımız günden bugüne 500'ün üzerinde video teslim ettik. Her videoyu aynı özenle hazırlayarak, bir kez olsun "ben bu videoyu beğenmedim" denilmesine izin vermedik.

Sadece bu kadar mı? 
Sokaklarda, caddelerde gezerken yaşlısı, genci ne ilginç kişiler ile tanıştık, güldük eğlendik. 

Sonunda! 
Sonunda sevgiliye video hediyesini bir moda haline getirdik. Şimdilerde sevgiliye video yaptırmak isteyen herkesin aklına ilk gelen isim SevgiliyeHediye1.com

14 Şubat gizli dosyalar ortaya çıktı!

(0 - user rating)

Sevgililer günü yoğun bir tempo hazırladığımız videolar ve aşk kutularına ait ofisten çok gizli fotoğraflar ortaya çıktı.

Devamını oku: 14 Şubat gizli dosyalar ortaya çıktı!

Buradasınız: Home Blog

Paylas

Bize Ulaşın:

E-posta adresimize mail atabilir ya da MSN listenize ekleyebilirsiniz.
  • 0541 341 0 536

Kaydolun!

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden, yeni özelliklerden haberiniz olsun!